TB Yalıtım Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda"Yalıtım" sektöründeki 20 yılı aşan bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek, Harun Tolga METE ve Bülent KİRAZCI ortaklığında 2011 yılı başı itibariyle ticari hayatına başlayan 

"TB YALITIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ." özellikle yalıtım sektöründe uzman ve yenilikçi yaklaşımlarıyla, müşteri odaklı sistem çözümlerinde bulunmak amacı ile kurulmuştur.

 

Bu amaca yönelik olarak Firmamız; her biri alanında güvenilir marka tercihleri ile projelerinizde çözüm ortağı/tedarikçi olma arzusu ve deneyimli bakış açısı, dürüst, ilkeli, kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet gösterecektir.

Uzman ve yenilikçi yaklaşımlarıyla müşteri odaklı sistem çözümlerinde bulunan, etik değerlere uygun, kaliteye önem veren, güvenilir, ilkeli, işçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan, üstlendiği edimleri yerine getiren, uygun detay önerileri ile tam anlamıyla bir "çözüm ortağı" olma ilkesiyle sektörde farklılık yaratmak.

Misyonumuzun gereklerini yerine getirerek, daima saygı duyulan, güvenilen ve örnek gösterilen bir firma olmak için değişimi ve gelişimi ön planda tutarak ilerlemek, değerlerimizi ve hizmet anlayışımızı gelecek kuşaklara taşımaktır.